OCHRONA

Zapewniamy skuteczną, całodobową ochronę fizyczną, dostosowaną do potrzeb naszych klientów i opartą na doświadczonej, starannie wyselekcjonowanej kadrze. W razie potrzeby odpowiednio dobieramy i szkolimy pracowników oraz prowadzimy nadzór ich pracy poprzez zastosowanie punktów kontrolnych. Zabezpieczamy między innymi:

- obiekty użyteczności publicznej;

- budynki biurowe;

- place budowy;

- magazyny i hale przemysłowe.

Jeżeli wymaga tego sytuacja oraz na życzenie klienta możemy uzupełnić usługę o montaż własnego sprzętu nadzoru wizyjnego w postaci kamer i rejestratorów.

Organizujemy także zabezpieczenie imprez masowych, m.in. targów i imprez firmowych.

SPRZĄTANIE

Posiadamy szeroką ofertę usług porządkowo-czystościowych, a dzięki optymalizacji procesu realizowanych zleceń, jesteśmy w stanie połączyć wysoką jakość z redukcją kosztów. W zależności od potrzeb możemy zaproponować kompleksową ofertę sprzątania lub wybrane usługi w następującym zakresie:

Sprzątanie budynków
- mycie podłóg, ścian, sufitów, okien i witryn
- czyszczenie wykładzin, dywanów, mebli i tapicerek
- opróżnianie koszy i wynoszenie śmieci
- krystalizacja posadzek
- inne wymagane prace

Sprzątanie terenów zewnętrznych
- zamiatanie chodników, placów i parkingów
- utrzymanie zieleni (koszenie trawników, grabienie liści itd.)
- odśnieżanie terenu
- pozostałe usługi porządkowe

KONTRINWIGILACJA

W dobie wszechobecnego Internetu i informatyzacji jesteśmy szczególnie narażeni na szpiegowanie i kradzież informacji. Urządzenia inwigilacyjne są powszechnie dostępne. Raz zainstalowane mogą być wykorzystywane wielokrotnie i przez długi okres, służąc do wykradania danych biznesowych czy ingerencji w życie prywatne. W celu skutecznego zapobiegania wyciekom informacji, należy dokładnie zbadać otoczenie pod kątem występowania urządzeń szpiegowskich.

Wychodząc na przeciw potrzebom runku oferujemy profesjonalne wykrywanie podsłuchów i innych urządzeń szpiegujących, takich jak np. kamery czy dyktafony. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz zapewniamy pełną dyskrecję. Jeżeli zależy Państwu na ochronie informacji, zachęcamy do skontaktowania się z nami!

MONITORING

Jednym z najpewniejszych sposobów zabezpieczania obiektów jest ochrona techniczna, której ważny element stanowi nadzór wizyjny i monitoring. Możliwość rejestracji zdarzeń spełnia, nie tylko funkcję prewencyjną w ochronie, ale też umożliwia kontrolę obiektu podczas pracy. W razie potrzeby daje także dowody naruszenia bezpieczeństwa czy popełnienia przestępstwa.

W naszej działalności oferujemy możliwość montażu własnego sprzętu na potrzeby uzupełnienia usług ochrony fizycznej.

SYSTEMY ALARMOWE

W zakresie szeroko pojętej ochrony technicznej podstawową rolę odgrywają systemy alarmowe oraz kontrola dostępu. Zapewniają bezpieczeństwo obiektu w czasie, gdy nie jest on używany, oraz umożliwiają weryfikację osób wchodzących. Systemy zabezpieczeń technicznych stanowią doskonałe uzupełnienie ochrony fizycznej.

Kluczem do skutecznego działania systemów alarmowych jest odpowiedni dobór i instalacja urządzeń. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra zapewnia fachową obsługę od etapu audytu i projektu, przez montaż, po okresowy serwis sprzętu.

W ramach ochrony technicznej wykonujemy:

- systemy sygnalizacji włamania i napadu;

- systemy nadzoru wizyjnego;

- systemy kontroli dostępu.

  1. Zaufali nam: